BIOGRAFIE

DJ Josef Sedloň

Hudební vizionář, rádiový moderátor a hudební redaktor, DJ a v neposlední řadě promotér. Od roku 1991 až do současnosti působí hlavně na pražském Radiu 1, a také na ČRo Vltava.
Legenda české elektronické hudby u nás přinášející to nejlepší.

Po osmi letech vedení promotérské agentury Lighthouse začal v roce 2005 spolupracovat s klubem Palác Akropolis na koncertní serii Music Infinity, a od roku 2013 také na programu a dramaturgii festivalu Spectaculare, kde se v obou případech snaží přestavit to nejzajímavější ze současné alternativní hudební scény. Zároveň od roku 2005 také spoluprodukuje hudební tvorbu v projektech jako Uncless či Universal Loosers. Jeho oblíbeným stylem je deep tech/progressive house.
https://soundcloud.com/josefsedlon

Lucie Loona

Hudba je jejím Guru, tanec její meditací, spojením s tím, kdo je. Je zakladatelkou školy prožitkového tance Loona Dance Academy, s.r.o., školitelkou a lektorkou autorského tance pro ženy Loona dance, majitelkou studia osobního rozvoje pro ženy - Studio Loona.

Je průvodkyní osobnostním a duchovním rozvojem, pořádá workshopy a semináře, provází duchovním rozvojem převážně skrze pohybové meditace, tanec a šamanské taneční rituály.

Často si tvoří a mixuje hudbu pro své taneční lekce a semináře a stále se učí Djingu. Hudba a tanec provází celý její dosavadní život. Jejím oblíbeným stylem je house, tech, deep house, trance a zajímavá ethno - world music. Je iniciátorka a inventorka projektu. Na Dance to ecstasy jako DJ a taneční koučka, je autorkou Taneční pranayamy na DTE.

www.loonadanceacademy.cz
www.tanecvobyvaku.cz
www.lucieloona.cz


Alžběta Kopecká

Fotografka, grafička Dance to ecstasy a Djka. Společně s Lucií Loona v Duo DJ setech.

www.alzbetakopecka.cz

Lukáš Udatný

Organizátor projektu Dance to ecstasy a milovník tance a hudby.  Na akci jako taneční kouč a speaker. Majitel prostoru pro aktivity osobního rozvoje - mužské a smíšené skupiny - Sál Valkýra

Martina Šárová

Martina Šárová

Groove dance warm up

Warm up s Martinou je vědomě vedený pohyb v tanci. Propojuje energii a spirituální vnímaní tanečního pohybu. Umožňuje hlubším vnímáním naladit vyšší frekvence a vibrace. Uvolní různé bloky v autenticitě a otevírá cestu k sebeléčení tancem.

Martina je dlouholetou propagátorkou zdravého pohybu a tance. Ve svém projektu www.tancitjistmilovat.cz ukazuje jednoduché principy zdravého životního stylu. Martina vás naučí být v souladu se svým tělem i životem.

WWW: https://www.tancitjistmilovat.cz/

Facebook: https://www.facebook.com/tancitjistmilovat/

Instagram: https://www.instagram.com/martinasarova_/