BIOGRAFIE

DJ Josef Sedloň

Hudební vizionář, rádiový moderátor a hudební redaktor, DJ a v neposlední řadě promotér. Od roku 1991 až do současnosti působí hlavně na pražském Radiu 1, a také na ČRo Vltava.

Po osmi letech vedení promotérské agentury Lighthouse začal v roce 2005 spolupracovat s klubem Palác Akropolis na koncertní serii Music Infinity, a od roku 2013 také na programu a dramaturgii festivalu Spectaculare, kde se v obou případech snaží přestavit to nejzajímavější ze současné alternativní hudební scény. Zároveň od roku 2005 také spoluprodukuje hudební tvorbu v projektech jako Uncless či Universal Loosers. Jeho oblíbeným stylem je deep tech/progressive house.
https://soundcloud.com/josefsedlon

Lucie Loona

Hudba je jejím Guru, tanec její meditací, spojením s tím, kdo je. Je zakladatelkou školy prožitkového tance Loona Dance Academy, s.r.o., školitelkou a lektorkou autorského tance pro ženy Loona dance, majitelkou studia osobního rozvoje pro ženy - Studio Loona a se svým partnerem otevřela Sál Valkýra pro aktivity osobního rozvoje pro smíšené a mužské skupiny.
Je průvodkyní osobnostním a duchovním rozvojem, pořádá workshopy a semináře, provází duchovním rozvojem převážně skrze pohybové meditace, tanec a šamanské taneční rituály.
Často si tvoří a mixuje hudbu pro své taneční lekce a semináře a stále se učí Djingu. Hudba a tanec provází celý její dosavadní život. Jejím oblíbeným stylem je house, tech, deep house, trance a zajímavá ethno - world music. Je iniciátorka a inventorka projektu. Na Dance to ecstasy jako DJ a taneční koučka, je autorkou Taneční pranayamy na DTE.

 deep house, tech house, trance

Alžběta Kopecká

Fotografka, grafička Dance to ecstasy a Djka. Společně s Lucií Loona v Duo DJ setech.

Lukáš Udatný

Organizátor projektu Dance to ecstasy a milovník tance a hudby.  Na akci jako taneční kouč a speaker. Majitel prostoru pro aktivity osobního rozvoje - mužské a smíšené skupiny - Sál Valkýra

Barbora Kubínová

Barbora Kubínová - na DTE provede Taneční pranayamou, jejíž autorkou je Lucie Loona.
- Milovnice života
- Průvodkyně změněnými stavy vědomí
- Spolutvůrkyně zahraničních workshopů
- Organizátorka tanečních a rituálních akcí
- Individuální léčivé práce s energií
- Práce s bylinami a výroba spirit-olejů