BIOGRAFIE

DJ Josef Sedloň

Hudební vizionář, rádiový moderátor a hudební redaktor, DJ a v neposlední řadě promotér. Od roku 1991 až do současnosti působí hlavně na pražském Radiu 1, a také na ČRo Vltava.
Legenda české elektronické hudby u nás přinášející to nejlepší.

Po osmi letech vedení promotérské agentury Lighthouse začal v roce 2005 spolupracovat s klubem Palác Akropolis na koncertní serii Music Infinity, a od roku 2013 také na programu a dramaturgii festivalu Spectaculare, kde se v obou případech snaží přestavit to nejzajímavější ze současné alternativní hudební scény. Zároveň od roku 2005 také spoluprodukuje hudební tvorbu v projektech jako Uncless či Universal Loosers. Jeho oblíbeným stylem je deep tech/progressive house.
https://soundcloud.com/josefsedlon

Lucie Loona

Hudba je jejím Guru, tanec její meditací, spojením s tím, kdo je. Je zakladatelkou školy pro ženy  Loona Dance Academy, s.r.o., s akreditovanými programy, školitelkou a lektorkou autorského tance pro ženy Loona dance, zakladatelkou studia osobního rozvoje Studio Loona.

Je průvodkyní osobnostním a duchovním rozvojem, pořádá workshopy a semináře, provází duchovním rozvojem převážně skrze pohybové meditace, tanec a šamanské taneční rituály.

Často si tvoří a mixuje hudbu pro své taneční lekce a semináře a stále se učí Djingu. Hudba a tanec provází celý její dosavadní život. Jejím oblíbeným stylem je house, tech, deep house, trance a zajímavá ethno - world music. Je iniciátorka a inventorka projektu. Na Dance To Ecstasy jako DJ a taneční koučka, je autorkou Taneční pranayamy v DTE.

www.loonadanceacademy.cz
www.lucieloona.cz`
www.loona.cz


HOSTÉ DTE

Alžběta Kopecká

Fotografka DTE a Djka. 
www.alzbetakopecka.cz

Lukáš Udatný

Taneční kouč DTE. Majitel prostoru pro aktivity osobního rozvoje - Sál Valkýra a majitel virtuálního pivovaru Valhalla.

Šárka Marková

Na DTE jako taneční koučka Dance Pranayamy a zpěvačka.
Muzikálová zpěvačka a tanečnice např. Pomáda (Sandy), Jesus Christ superstar, Les Misérables - Bídníci atd.
www.sarkamarkova.czYTB, Instagram - sarkamarkova.official, FB Šárka Marková 


Michaela Weissová

Na DTE jako zpěvačka.
Profesionální zpěvačka, zakladatelka a ředitelka HOME FOR TREES.

Martina Šárová

Na DTE - Groove dance warm up
Warm up s Martinou je vědomě vedený pohyb v tanci. Propojuje energii a spirituální vnímaní tanečního pohybu. Umožňuje hlubším vnímáním naladit vyšší frekvence a vibrace. Uvolní různé bloky v autenticitě a otevírá cestu k sebeléčení tancem.

Martina je dlouholetou propagátorkou zdravého pohybu a tance. Ve svém projektu www.tancitjistmilovat.cz ukazuje jednoduché principy zdravého životního stylu. Martina vás naučí být v souladu se svým tělem i životem.

WWW: https://www.tancitjistmilovat.cz/