BIOGRAFIE

DJ Josef Sedloň

Hudební vizionář, rádiový moderátor a hudební redaktor, DJ a v neposlední řadě promotér. Od roku 1991 až do současnosti působí hlavně na pražském Radiu 1, a také na ČRo Vltava.

Po osmi letech vedení promotérské agentury Lighthouse začal v roce 2005 spolupracovat s klubem Palác Akropolis na koncertní serii Music Infinity, a od roku 2013 také na programu a dramaturgii festivalu Spectaculare, kde se v obou případech snaží přestavit to nejzajímavější ze současné alternativní hudební scény. Zároveň od roku 2005 také spoluprodukuje hudební tvorbu v projektech jako Uncless či Universal Loosers. Jeho oblíbeným stylem je deep tech/progressive house.
https://soundcloud.com/josefsedlon


Lucie Loona

Hudba je jejím Guru, tanec její meditací, spojením s tím, kdo je. Je zakladatelkou školy prožitkového tance Loona Dance Academy, učitelkou a lektorkou autorského prožitkového tance Loona dance, majitelkou studia osobního rozvoje a organizátorkou tanečních akcí.

Ráda si mixuje hudbu pro své taneční lekce a stále se učí Djingu. Hudba provází celý její dosavadní život. Jejím oblíbeným stylem je house, tech house, trance a zajímavá ethno - world music. Iniciátorka a inventorka projektu. Na Dance to ecstasy jako DJ i taneční koučka.

www.loonadanceacademy.cz

www.loona.cz

Loona mix - deep house, tech house, trance: https://www.youtube.com/watch?v=TkxYbOjiPOM

Lukáš Udatný

Organizátor projektu Dance to ecstasy a milovník tance.  Na akci jako taneční kouč. 

Vložte svůj text...