DANCE TO ECSTASY

Pořádáme od roku 2017 pravidelné taneční akce s taneční pranayamou, inspirovaným koučingem v jádru DJ a moderátor Radia 1 Josef Sedloň, Lucie Loona, Alžběta Kopecká a Lukáš Udatný s pravidelnými umělci - housle Helén Rockhousle, saxofon Filip Markes, bubny Jakub Žalud, zpěvačka Veronika Boulterová, audiovizuální projekce VJ P.L.Kopecky.

Také hostujeme na festivalech nebo můžeme uspořádat akci ve vašem městě. V případě zájmu o náš projekt na vaší akci, ve vašem městě, kontaktujte nás.

TANEC BEZ DROG A ALKOHOLU

Spoj se dechem a tancem se sebou v hypnotických rytmech elektronické taneční hudby umělecké videoprojekce.

Uvolněním těla vás v úvodní části večera provede Martina Šárová, Lukáš Udatný

Pilířem pro rozběh energie v těle, která vede ke stavu extáze je rytmus, dech, pohyb a společný záměr (pozornost).

Do extáze nás vtáhnou rytmy hudebního vizionáře a legendy české klubové scény DJ Josefa Sedloně, hudební milovnice Lucie Loona a Alžběty Kopecké.

Je tu možnost zkusit to i jinak, bez drog a alkoholu.
 Zažij party v novém rozměru!

Line up:
18:00 DOORS
18:30 Taneční warm up  Martina Šárová a Lukáš Udatný
19:30 DJ set Lucie Loona, Alžběta Kopecká 
20:30 Tribal DJ set Josef Sedloň a live hudba
22:00 - 22:30 chill out 

HOSTÉ: 
DJ SET zpestří bubeník Jakub Žalud z Létajícího koberce, saxofon Filip Markes a zpěvačka Veronika Boulterová.

Účast doporučená od začátku, na akci není vhodné průběžně vstupovat. Voda, džusy a přírodní energy drinky Wayusa na místě k prodeji v 1.patře Sálu Na Marjánce.

Cena:450 Kč v předprodeji Go out/ 550 na místě.
Na akci budou pořizovány fotografie a záznam z akce.
Z důvodu prostoru pro volnější tanec je kapacita omezena na 160 lidí.

TANEČNÍ PRANAYAMA
- bývá součástí některých DTE akcí . 
- je 20 min. vedený energetický warm up pro rozběh energie v těle.
K tomu nám pomáhá především DECH, POZORNOST A POHYB. 
Dechová pranayama bývá součástí meditační praxe.
Pomocí pohybu jednotlivých pater těla, vedení vnitřního dechu a pozornosti do těchto rozhýbávaných částí uvolňujeme z daného místa strnulost svalů, toxiny, energetické shluky a s tím často také uložené staré emoce či vzpomínky. Dechovým okruhem země-tělo- vesmír se uvolněný proud energie/síly rozšíří do všech směrů. 

Tímto způsobem lze z těla jemně a přesto účinně uvolnit těžkost a dostat tělo do stavu téměř bez tíže, do stavu lehkosti, volnosti a svobody. A o to tu jde.

!Těhotné ženy nebo v periodě nebo lidé, kteří právě prochází psychospirituální krizí, svou pozorností energii nikam nevedou, pouze rozhýbávají jednotlivá patra těla a soustředí se na ně pro uvolnění se.

Co je ještě dobré vědět předem?
při tomto pohybovém cvičení jsou nohy na úrovni boků, oči otevřené a sledují jeden bod, nadechujeme nosem, vydechujeme ústy.
Pokud cítíme někde v těle strnulost, tlak, těžkost či bolest svalu - několikrát zhluboka prodýchat. Po celou dobu cvičení vedeme pozornost do právě rozhýbávaného místa a směřujeme tam dech.

TANEČNÍ KOUČING
Poté následuje jakýsi inspirovaný taneční koučing - jedná se o různé techniky  a taneční hosty.
- např. - pohyb na 4 energie, atmosféry, ve kterých necháváte své tělo se svobodněji hýbat.

Taneční kouč je zde inspirací, je na tobě, zda následuješ jeho pohyby nebo se "jen" necháváš inspirovat nebo si jedeš svoje, hudba tě povede. Můžeš to brát jako spartakiádu, ale můžeš to brát taky jako společnou práci na sobě. Je na tobě, jak to pojmeš, jak to uvidíš.
 Když tančíš a praktikuješ s více lidmi, kteří mají stejný záměr, postup, tzv. skupinovou dynamikou je proces, cvičení apod. intenzivnější a také účinnější.

Tanec bez drog a alkoholu

tímto heslem se vymezujeme drogám a psychedelikám, které jsou na tanečních parties běžně konzumovány a mohou vyvolat v našem tanečním prostředí velmi negativní procesy. Stejně je tomu tak s alkoholem. Organizátor nepřebírá zodpovědnost za návštěvníky, kteří jsou pod vlivem psychotropních, omamných a jiných návykových látek či alkoholických produktů. Bude - li na akci DTE na návštěvníkovi toto zjevné, bude organizátorem z této akce vyveden bez nároku na vrácení vstupného.
Záměrem akcí DTE (jedním z nich) je poznat a prožít si, že i bez drog a alkoholu je možné se v tanci plně uvolnit a spojit se s radostí. Žádné negativní vedlejší účinky a spousta energie navíc.
Také nabídnout lidem variantu prostředí pro tanec, kvalitní hudbu a party bez drog a alkoholu.