Pořádáme od roku 2017 pravidelné taneční akce s taneční pranayamou, inspirovaným koučingem v jádru DJ a moderátor Radia 1 Josef Sedloň, Lucie Loona s pravidelnými umělci - housle Helén Rockhousle, saxofon Filip Markes, bubny Jakub Žalud, zpěvačka Veronika Boulterová, Šárka Marková, audiovizuální projekce - tématický VJing.

Také hostujeme na festivalech nebo můžeme uspořádat akci ve vašem městě. V případě zájmu o náš projekt na vaší akci, ve vašem městě, kontaktujte nás.

ZAŽIJ PARTY V JINÉM ROZMĚRU

Spoj se dechem a tancem se sebou v hypnotických rytmech elektronické taneční hudby a umělecké videoprojekce.

Pilířem pro rozběh energie v těle, která vede ke stavu extáze je rytmus, dech, pohyb a společný záměr (pozornost). Proto často začínáme v úvodu tanečním koučingem v případě pořádání celého konceptu DTE.

Do extáze a cest vnitřní krajinou nás vtáhnou rytmy hudebního vizionáře a legendy české klubové scény DJ Josefa Sedloně, extatické DJky Lucie Loona
a různých hostů.

Je tu možnost zkusit to i jinak, i bez drog a alkoholu :-).
Zažij party v novém rozměru!

Obvyklý Line up:
18:00 DOORS
18:30 Taneční warm up  - hosté
19:30 DJ set Lucie Loona nebo host
21:00 Tribal DJ set Josef Sedloň & musicians
22:30 - 23:00 chill out 

Pravidelní Hosté:
Naše DJ sety jsou obohaceny živou hudbou, dávají setům další rozměr, např. Djembe- bubeník Jakub Žalud z Létajícího koberce, saxofon Filip Markes, zpěv Veronika Boulterová nebo Šárka Marková, housle - Helén Rockhousle. Všichni naši hosté studovali hudební konzervatoř a tak naše vystoupení se stává takovým improvizačním koncertem.

Součástí některých DTE akcí bývá také:
TANEČNÍ PRANAYAMA

- je 20 min. vedený energetický warm up pro rozběh energie v těle.
K tomu nám pomáhá především DECH, POZORNOST A POHYB. 
Dechová pranayama bývá součástí meditační praxe.
Pomocí pohybu jednotlivých pater těla, vedení vnitřního dechu a pozornosti do těchto rozhýbávaných částí uvolňujeme z daného místa strnulost svalů, toxiny, energetické shluky a s tím často také uložené staré emoce či vzpomínky. Dechovým okruhem země-tělo- vesmír se uvolněný proud energie/síly rozšíří do všech směrů. Tímto způsobem lze z těla jemně a přesto účinně uvolnit těžkost a dostat tělo do stavu téměř bez tíže, do stavu lehkosti, volnosti a svobody. A o to tu jde.

TANEČNÍ KOUČING
Poté také někdy následuje jakýsi inspirovaný taneční koučing - jedná se o různé techniky a taneční hosty,  např. intuitivní pohyb na 4 různé energie/ atmosféry, taneční šamanské příběhy - cesty vnitřní krajinou či různé taneční styly.

Taneční kouč je zde inspirací, je na tobě, zda následuješ jeho pohyby nebo se "jen" necháváš inspirovat nebo si jedeš svoje, hudba tě povede. Můžeš to brát jako spartakiádu, ale můžeš to brát taky jako společnou práci na sobě. Je na tobě, jak to pojmeš, jak to uvidíš. Když tančíš a praktikuješ s více lidmi, kteří mají stejný záměr, postup, tzv. skupinovou dynamikou je proces, cvičení apod. intenzivnější a také účinnější.